USA 50. osariik, Hawai, kus elab kokku ca samapalju inimesi kui Eestis (1,3 miljonit), paikneb kokku rohkem kui sajal saarel. Kaheksast peamisest turistisaarest saab käesoleva programmi raames võetud kolm, täna jõudsime Oahult Kauaile ehk turistisaartest kõige suurema looduse ja filmipotensiga keskkonda.

balkoniLoomulikult algas esimene saare tutvuse päev poole saare ehk West-Side ja Waimea äravõtmisega. Kokku ca 3 tunnised hiking tripid kanjonis saadi senise tripi kõige kõvemad looduselamused. Condosse tagasijõudes selgus, et ka siin ei ole mitte halvem olla, sest põhimõtteliselt löövad ookeanilained aknasse või selle all asuvasse basseini.

Kuna free wifit pakkuvalt rõdult on juuresolev vaade kohe all asuvasse basseini, siis homne reisikava on tühistatud ning algab jälle aktiivne mittemidagitegemine. Meestekeeles – külm õlu ja internet, vahepealsete jahutustega…

Hommikune äratus näeb välja selline:

Kalalau trail on Kauai saare üks põhitrippe:

Sarnane matk aga Waimea kanjonis:

Reisi üks põhikohti oli vaade Kalalau orule:

Möödaminnes üks kohalik Jägala:

Viimane lõunasöök pani tripi parimale majutusele punkti:

Sellelt lingilt leiavad kodused pildi ja videosi maailma teisel poolel toimunust. Võimalik, et töönädala keskel ei ole kõige tervislikum juuresolevate teadmistega tutvuda;)